مهندسی طراحی خط لوله ،تصفیه خانه،ایستگاههای پمپاز و مخازن

Image result for ‫طراحی مهندسی‬‎

بسیاری از متخصصان مهندسی و نقشه برداری ما دارای حداقل 20 سال تجربه در تمام مراحل آب، فاضلاب، پروژه های آب و فاضلاب است. مهندسان ما از تاسیسات خط لوله جدید تا بهبود عملیات تسهیلات، تجربه ی طراحی هر نوع پروژه خط لوله را دارند. ما تمام خدمات طراحی را از ابتدای برنامه ریزی تا طراحی نهایی اداره می کنیم و نظارت بر ساخت و ساز و خدمات به صورت ساخته شده را مدیریت می کنیم. تیم ما تلاش می کند تا طراحی خط لوله را ایجاد کند که انرژی را در راه کارآمدترین و مطمئن ترین راه ها ارائه می دهد.

چندین بار، مرحله طراحی یک پروژه خط لوله ممکن است طولانی یا طولانی تر از مرحله ساخت واقعی باشد. این مسیر باید انتخاب شود، مذاکره در مورد اعتبار، مجوز محیط زیست تکمیل شده و بسیاری از اقدامات پیش سازه ای دیگر باید انجام شود.

برای شروع، نقشه برداران گواهینامه ما به مسیر پیشنهادی بروید و اطلاعات را برای طراحان ما جمع آوری کنید. گروه مهندسی خطوط لوله ما سپس از مدل های کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده و برای اطمینان از امکان دسترسی به سایت مسیر و مطابق با تمام قوانین مربوط به هر پروژه استفاده می کند. ما از تکنولوژی های مختلف در طول فرآیند برنامه ریزی و طراحی استفاده می کنیم، مانند: عکس های با رزولوشن بالا، موبایل لیادار، اسکن لیزر 3D و نقشه برداری GIS برای تعیین مسیر و طراحی.

علاوه بر گروه مهندسی طراحی ما، گروه محیط زیست ما نیز درگیر می شود. آنها طیف گسترده ای از خدمات را از برنامه ریزی و اجازه دادن به طریق ساخت و ساز و ترمیم ارائه می دهند. آنها تمامی عوامل محیطی را که در طراحی طرح نهایی خط لوله، مانند آبی، حیات وحش، جوامع مجاور، تغییرات فصلی و سایت های تاریخی نقش دارند، بررسی می کنند.

سپس مهندسین خط لوله ما با تجربه، تمام اطلاعات جمع آوری شده را برای تعیین بهترین مسیر برای خط لوله که نیازهای مشتری و الزامات قانونی را به بهترین نحو ممکن ممکن می سازد، انتخاب می کنند. هنگامی که طراحی خط لوله کامل است، ما همچنین می توانیم نظارت بر ساخت و ساز و خدمات به عنوان ساخته شده را ارائه دهیم. ما درک می کنیم که چگونه مهلت های مهمی، به ویژه هنگامی که وقفه در سرویس به درآمد از دست رفته منتقل می شود. ما در سراسر کل پروژه خط لوله به شما کمک می کنیم.

Holland Engineering Pipeline and Facility Design

خدمات طراحی خط لوله
یکپارچگی خط لوله و حفاظت کاتدیک – تیم ما از برنامه ریزی برای پیاده سازی کمک می کند.
خطوط لوله – یک خط لوله به صورت موازی به دیگری به عنوان یک راه برای افزایش ظرفیت، گسترش یک خط لوله موجود، گسترش فاصله ایستگاه های کمپرسور و یا به عنوان یک دستگاه ذخیره سازی.
جابجایی و کاهش خطوط لوله – اصلاح کنونی افقی یا عمودی موجود برای جلوگیری از موانع طبیعی یا مصنوعی که بر یکپارچگی خط لوله تأثیر می گذارد.
Pipeline & Laterals – انتخاب مسیر برای خطوط لوله و لبه های پیشنهاد شده با خدمات طراحی کامل شامل انتخاب مواد، محاسبات جوش، تجزیه و تحلیل استرس، انطباق قانونی و کاتالوگ مواد.
طراحی هیدرولیک افقی (HDD) – تعیین مسیر حفاری بهینه برای برآورده ساختن نیاز مالک، دستیابی به اطلاعات خاک مناسب برای هارد، ارائه خدمات بررسی، انجام تحلیل استرس، نظارت بر ساخت و ساز و خدمات به صورت ساخته شده است.
امکانات خط لوله اصلی
دریچه های اصلی خط – تعریف جایی که دریچه در طول سیستم خط لوله قرار می گیرد، بنابراین زمانی که آن را بسته می شود، بخش خط را در طول موارد اضطراری جدا خواهد کرد. به حداقل رساندن خطرات و آسیب و یا آلودگی از انتشار تصادفی نفت یا گاز طبیعی.
راه اندازی و دریافت تله – طراحی جزء خط لوله مورد استفاده برای راه اندازی و یا دریافت ابزار بازرسی درون و تمیز کردن خوک.
طراحی تسهیلات
پردازش و اندازه گيري گاز – تعيين تجهيزات جهت تهيه گاز خط لوله قبل از اندازه گيري گاز. امکانات اندازه گیری گاز را طراحی کنید تا محدوده های مختلف جریان گاز پیش بینی شده را در نظر بگیرید.
کنترل جریان – تعیین اندازه و نوع شیر کنترل برای هر برنامه خاص.
مقررات – طراحی کاهش فشار به بیش از حد فشار خطوط اتصال خط لوله.
Heaters های غیر مستقیم – تعیین اندازه بخاری گاز برای گرم کردن گاز پس از تنظیم و قبل از اندازه گیری برای رفع حداقل دمای گاز مورد نیاز برای اندازه گیری کیفیت گاز.
جداساز – طراحی اندازه مناسب و نوع جداساز گاز برای حذف آلاینده ها و مایعات قبل از اندازه گیری گاز.
امکانات ذخیره سازی – امکان طراحی انواع و اندازه های مختلف بر اساس محصول ذخیره شده و محل و نیاز در سیستم خط لوله. اطمینان حاصل کنید که گاز طبیعی می تواند به راحتی برای تحویل به مشتریان در صورت تقاضا در دسترس باشد.
ارتقاء عملیات – تغییرات طراحی به امکانات موجود مانند دریچه های اصلی کنترل از راه دور و ارتقاء ایستگاه های اندازه گیری.

فشار و جریان جریان) نیز دستورالعملهایی را برای اندازه گیری از راه دور برای عمل مانند باز کردن و بسته شدن شیرها و شروع و توقف پمپ ها صادر می کند.
تغییرات کلاس – تعویض بخش های خط لوله با لوله ضخیم دیوار سنگین به علت تغییر تراکم جمعیت.
نکات برجسته پروژه
از ابتدا تا انتها، شرکت مهندسی پارس نهادزیست خدمات مهندسی، نقشه برداری و خدمات ساختمانی برای همه پروژه ها را ارائه می نماید.